Krill oil

orjinal krill oil
krill yağı sipariş
krill balık yağı fiyat

Krill oil içeriği nedir?

Krill oil içeriği nedir?

Krill oil içeriği oldukça doğaldır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi ve kimyasal bileşen bulunmamaktadır. Okyanusta yaşayan ufak krill isimli balıklardan elde edilen bu yağ, oldukça sağlıklıdır. Doğal içerikli krill omega 3 balık yağının kırmızı rengi astaksantin isimli antioksidan maddeden gelmektedir. Antioksidan etkisi bulunan bu maddenin detoks ve anti-aging özellikleri de bulunmaktadır. Bu doğal içerikli yağın içerisinde DHA ve EPH isimli omega 3 yağları bulunmaktadır. İnsan hayatı ve yaşamı için oldukça faydalı olan bu yağlar bu yağın içerisinde yeterli miktarda bulunmaktadır. Bu doğal gıda takviyesinin içerisinde aynı zamanda yağ asitleri, enerji, yağ, Astaxanthin isimli aminoasit maddesi ve fosfolipit organik bileşeni bulunmaktadır. Krill balığının özünden gelen tüm bu etken maddeler tamamen doğal niteliktedir.

Krill oil içeriği kimyasal bir madde bulundurmadığı için insan sağlığı için oldukça faydalıdır. İçerisinde yoğun miktarda bulunan vitamin ve mineraller sayesinde günlük ihtiyacınız olan gereksinimlerinizi karşılar. İhtiyaca göre günde 1 ya da 2 kez kullanılması öngörülen bu kapsüller gün boyu enerjik olmanıza yardımcı olmaktadır. Herhangi bir kimyasal barındırmadığı için alerjik yan etkiler görülmemektedir. Fakat kronik rahatsızlığı veya başka bir sağlık problemi olan kişilerin mutlaka doktora danışarak kullanması gerekmektedir.

Krill oil yağı doğal içeriği sayesinde balık yağına göre daha kullanışlıdır ve daha çok tercih edilmektedir. Normal balık yağına göre daha faydalı ve daha destekleyici özelliği bulunan bir üründür. Faydalı içeriği sayesinde son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen bu yağ kapsülleri suda eriyebilen niteliğe sahiptirler. Böylece ağızda kötü ve itici bir tat bırakmaz. Gün içerisinde rahat bir şekilde kullanabilir ve etkilerini kısa sürede hissetmeye başlayabilirsiniz. Omega 3 balık yağı organik içeriği sayesinde vücudunuz için hem sağlıklı hem de oldukça verimlidir.

omega 3 kapsülü sipariş
krill omega 3 yağı yorumlar
Yorum Yaz
Yorumlar
özge pınar Ben denemek istiyoruma ama içincekiler kısmını bilmek istiyorum. kimyasal bir madde varmı ???
Ayşe Naz İçeriğini biraz araştırdım gerçekten zararlı bişey yok tamamen doğal gözüküyor. Bunun için bende denemeyi düşünüyorum. Sadece kaç kutu alam onu bilemedim.
Seren Atagül Omega 3 yağı içerisinde doğal etken şeyler olduğu için kullanmak istiyorum. omega 3 vücudun oldukça ihtiyacı olan bişeymiş araştırdığıma göre.bu yağın içerisinde bol miktarda varmış bu yüzden denemek istiyorum.
Gözde Aydın İçindekiler kısmını incelediğimde yabancı bir kimyasala denk gelmedim ve ondan sonra kullanmaya karar verdim. Ben tüm aile kullanmak için sipariş verdim tam 5 kutu. Şuan çocuklarım eşim ve ben kullanıyoruz gayette memnunuz. Çocuklarımın hem enerjisi hem de iştahları yerine geldi.
Nurgül Eşmeli Balık yağının faydalarını çok duymuştum ama omega 3 olarak daha zengin olan krilli ilk defa kullanıcam. krill balıkğından yapılıyormuş. Normal balığa göre daha iyi beslenen bi balık bu yüzden balık yağından daha iyi diye duydum. Sipariş verdim az önce kullanınca etkileri hakkında yazarım yine.